بازی
خیاط‌‌ | ۹ مرداد ۱۳۸۹ @ ۷:۱۳ ب.ظ

صبح شنبه است. سعی می‌کنم به هفته بعد فکر کنم که قرار است دو مانتوی نو داشته‌باشم و به سه‌شنبه که مامان و بابا می‏آیند و خوشحال خواهم بود. یک بازی جدید هم با این صندلی چرخدار زیرم اختراع کردم، که هی پایم را مثل تاب سواری عقب و جلو می‌برم و صندلی در جهت عکس پایم جلو و عقب می‌رود. دارم به خودم خوش می‌گذرانم. از صبح هیچ کاری نداشتم و آقای رئیس هر ده دقیقه می‌گوید اووه چه‌قدر کار داریم. اینجا دو گروه آدم وجود دارد. آدم‌هایی که حرف می‌زنند و آدم‌های که کار می‌کنند. باید بدانید که هیچ اشتراکی بین این دو گروه وجود ندارد. یعنی ْآدمهایی که حرف می‏زنند مطلقن کار نمی‏کنند و آدمهایی که کار می‌کنند لال‌های روزگارند. من طبق معمول توی هیچ دسته‌ای نیستم و هر روز دارم برای فرار از اینجا نقشه می‌کشم… باید مثبت فکر کنم. شب که بروم خانه می‏توانم با ویندوز۷ جدید لپتاپم خوش بگذرانم و آفیس ۲۰۱۰ و فوتوشاپ‏بازی کنم. اوه چه عالی، چه زندگیِ شیرین و خوشی.

روزنوشت · کارخانه‌نوشت

۹ نظر

 1. پریزاد گفته:

  ۹ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۷:۲۴ ب.ظ

  اینم یه نوعشه … مدتها دلخوشی من خوندن رمان ” دزیره ” و همزمان گوش کردن آهنگهای ” لارا فابین ” بود . کلی احساس سرخوشی می کردم … تو این دوره زمونه باید به چیزای کوچیک دل خوش کرد …

 2. R A N A گفته:

  ۹ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۸:۱۰ ب.ظ

  عاشششششششششقتم با این نوشتن ت یعنی.

 3. R A N A گفته:

  ۹ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۸:۱۱ ب.ظ

  بوس بوس بوس بوس ب و س

 4. دانشجو گفته:

  ۹ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۱۰:۱۶ ب.ظ

  با سلام
  اینجانب دانشجوی دوره کارشناسی رشته روانشناسی بالینی دانشگاه علامه طباطبایی هستم و برای تکمیل پایان نامه ام نیازمند تکمیل پرسشنامه هایم توسط دانشجویان دانشگاه های شهر تهران هستم. موضوع پژوهش من بررسی رابطه بین ابعاد عشق و تعدادی از ویژگی های فردی می باشد و برای پرکردن پرسشنامه ها حداقل شرط لازم این است که آزمودنی هم اکنون داری رابطه عاشقانه با شخصی دیگر و یا افکار عاشقانه درباره شخصی دیگر باشد. لازم به توجه است که نمونه من بایستی از دانشجویان دانشگاه های تهران باشد ولی شرکت تمامی دانشجویان کشور در این پژوهش مجاز است وجواب آزمون به آنها داده خواهد شد. در پایان خواهشمند است فیلد مربوط به دانشگاه را بدرستی پر کنید تا در انتخاب اعضای نمونه پژوهش دچار اشتباه نشویم.
  برای شرکت در آزمون آدرس زیر را در مرورگر خود کپی کنید و کلید اینتر را فشار دهید.
  Azmoon.freei.me
  از مسئول وبلاگ خواهشمندم برای اعتلا و پیشرفت سطح علمی جامعه این آگهی را حذف نکند تا سایر بازدیدکنندگان هم در صورت تمایل بتوانند شرکت کنند.
  با سپاس

 5. آتِمُیا گفته:

  ۱۰ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۷:۵۹ ق.ظ

  این جمله خیلی باحال بود:
  “از صبح هیچ کاری نداشتم و آقای رئیس هر ده دقیقه می‌گوید اووه چه‌قدر کار داریم.”

 6. آتِمُیا گفته:

  ۱۰ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۸:۰۰ ق.ظ

  این جمله خیلی باحال بود:
  “از صبح هیچ کاری نداشتم و آقای رئیس هر ده دقیقه می‌گوید اووه چه‌قدر کار داریم.”

 7. زهرا گفته:

  ۱۰ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۲:۲۶ ب.ظ

  لحن نوشته هات عوض شده. دقت کردی؟

 8. من گفته:

  ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۱۰:۱۲ ق.ظ

  وا
  آفیس ۲۰۱۰ مگه اومده؟

 9. باران گفته:

  ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ در ساعت ۱۱:۴۹ ب.ظ

  میشه مثل قبلا عاشقانه تر بنویسی خشانتت زیاد شده

ارسال نظر