گزارش در حلقه رندان
خیاط‌‌ | ۳۰ فروردین ۱۳۸۹ @ ۱۰:۴۳ ق.ظ

در حلقه‌ی رندان خوب نبود دیروز. نه که کم خندیده‌ باشیم ولی به چیزهای خوبی نخندیدیم. تنها بخش قابل تحملش شاعران دعوتی از مشهد بودند که با لهجه مشهدی شعر می‌خواندند. بقیه آمدند بالای سن یک سری شعر ایرج میرزایی خواندند و بقیه سالن هم قارقار خندیدند و کف زدند. حتی سوت هم زدند. به قول آقای سجادی جو خیلی استادیوم آزادی شده بود. از همه بدتر شعر اروتیکیِ استاد احمد بود و آن آقایی که آمد از چشم و ابروی یک دختر ب.سیجی شعر گفت. همه هم کلی دست زدند که یعنی ما خیلی جنب.ش سب.زیم که به ابرو و سیبیلِ دختر ب.سیجی می‌خندیم. . از کی تا حالا این چیزها شده موضوع برای خندیدن؟ شما دماغ کسی بزرگ باشد مسخره می‌کنید؟ پایش شل باشد چی؟  آخر جلسه آقای— گفت بعد از کودتای بیست‌وهشت مرداد فضا همین فضا بود منتها شعرهای طنز رفت به سمت شعر اروتیکی امیدوارم این‌بار حواسمان باشد.

گزارش

۶ نظر

 1. محمّد گفته:

  ۳۰ فروردین ۱۳۸۹ در ساعت ۷:۵۷ ب.ظ

  وقتی انزجار و تنفر از حد بگذره، یه جوری پای مسخره کردن و توهین باز میشه و بقیه هم ندونسته میخندن و لذت هم میبرن! این جلسه‌ی شعر اگر چه برای تو خوب نبوده، ولی ممکنه خیلیا که میان بیرون بگن تا حالا انقدر لذت نبرده بودن از شعر! البته متأسفانه…

 2. نجوا گفته:

  ۳۱ فروردین ۱۳۸۹ در ساعت ۴:۱۱ ب.ظ

  مرسی خانوم
  حرف دلم رو زدی، خدایی هی فکر میکردم چه طوری این همه دست میزنن و خوششون اومده مثلاً اما من اصلاً خوشم نیومد، از اون مسخره کردنه حالم به هم خورد. هرچند اون نوای موسیقی کلی حس خوب داشت برام…
  به هرحال اومدم بگم مرسی که اینها رو نوشتی.

 3. احمد گفته:

  ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹ در ساعت ۵:۲۲ ب.ظ

  سلام به دوست عزیز
  نگرانی شما قابل احترامه
  من هم از بعضی از شعرها خوشم نیومد
  اما دوست عزیز
  شعرهای خوبی هم خوانده شد مثل شعری که در مورد واردات از چین بود و …
  در ضمن با توجه به فضای موجود، رفتن شعرا به سمت اشعار اروتیک طبیعیه(هرچند درست نیست)

 4. خیاط‌‌ گفته:

  ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹ در ساعت ۷:۱۶ ب.ظ

  دوست عزیز
  فکر می‌کنم اون شعر واردات از چین رو هم یکی از دوستان مشهدی خوندند. البته من منکر این نیستم که شعرهای خوب هم خونده شد، ولی کم بود.

 5. احسان گفته:

  ۴ اردیبهشت ۱۳۸۹ در ساعت ۵:۴۴ ب.ظ

  آره! اگه ب.سیجی باشه مسخره میکنم! چرا نکنم؟ ببین چه حیوانی میتونه باشه که با پاهای چلاق و دماغ بزرگ رفته بسیجی شده! D:

 6. filmcomment گفته:

  ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹ در ساعت ۵:۴۶ ق.ظ

  جماعت روشنفکر زده ای که سر به تنبان دارند و نمی دانند یا نمی خواهند بدانند دارند چه غلطی می کنند همان بهتر که به همین چیزها بخندند.

ارسال نظر