حریر، مدل…

پارچه حریر خیلی نازه برای همین با چرخ ریشه‌گیری سردوز نمی‌زنن. حریر رو باید با چرخ معمولی ژورش زد، یعنی لبه‌ش رو دوبار تا زد و با از اینا: /\/\/\ دوخت. بعضی مدل لباس‌ها هست که دامن حریر پیچ‌پیچ می‌خوره، دیدید؟ اونا رو نخ نایلون گذاشتن بعد پارچه رو تا زدن و دوختن. الان یه مدل لباس هم می‌ذارم واسه بیشتر خیاطی شدنِ پست ولی ربطی به این چیزایی که گفتم نداره.


۱۳ پاسخ برای ”حریر، مدل…“

 1. papati says:

  اول که طاعات و عبادات شما شیرخیاط(خودم با این عبارت حال می کنم برا همین می گم!) گرامی مورد قبول درگاه باری تعالی قرار گرفته باشد انشاالله و عجل فرجهم!
  دوم هم به نظرم این حریر و مریر و اینا بهانه بوده برا اینکه این عکس ه رو بذاری! این بیشتر از اینکه عکس مدل و اینا باشه، عکس معنی دار و :”> و ایناس!
  سوم هم یه فکری برا این پاپ آپ(به قول فایرفاکس پنجره ی واشو!) صفحه ات بکن!

 2. papati says:

  البته اون قسمت :”> رو پس می گیریم از کامنت قبل! انگار عمدی نبوده توی تیتر!

 3. خیاط‌‌ says:

  درستش کردم(ن)، پاپ‌آپ چی؟ می‌آد؟

 4. papati says:

  [آیکن نوک انگشت شست و سبابه رو به هم می زنه، گرد می شه، بقیه انگشت ها صاف به هم چسبیده!]

 5. peymaneh says:

  خوب من از این لباس این مدلی ها خوشم می یاد !

 6. حیف که خیاطی بلد نیستم اما مدل قشنگیه اگه صورتش هم معلوم بود که دیگه چه بهتر…. خیلی دی:

 7. مریم says:

  سلام. چی شد؟ گرفتی هارد کذایی رو؟ دیدی؟ راستی یه فایل word هم روش برات ریخته بودم. خوندی؟

 8. سلام خسته نباشید به شما تو بلاگم لینک دادم اگر ممکنه من و لینک کنید

 9. خیاط‌‌ says:

  دیدم

 10. عجب وبلاگ جالبناک و مفیدی است . اولین باریست که احساس میکنم یک وبلاگ بشدت مفید میتواند باشد . عالی و تحسین برانگیز . سادگی اش هم همه چیز است .

 11. mahmood says:

  سلام. ۲۵ و آخرین….
  همه این آدمها به من یاد دادند که در جمعشان تنها هستم، در شلوغ ترین مکانها، نمیدانم اما آنجا که حتی شاید در حجله نشستی و قند می سابند هم، تو تنهایی٬ در میان تابوت تنهایی، آن زمان که در آغوشت میکشند، تو تنهایی و فقط می توان در گوشهای خودت زمزمه کنی که: بازی است، اصول دارد، اولین اصل آن اینکه فراموش نکن تنهایی، همه با هم بودنها یادآور تنهایی است. بگذار برایت دیکته کنم: بنویس من مرده ام.

 12. بنده علاقه مندم تبادل لینک کنیم
  همین . زیاده عرضی نیست

 13. نپتون says:

  سلام می خواستم بدونم نخ نایلون باید در ماسوره هم باشه؟؟؟؟بعد اینکه من هر کاری میکنم موقع دوخت حریر کمی چین میخوره؟!چی کار کنم.ویه مدل جدید و رنگ جدید برام بزارین برام نگین چه پرو گناه دارم چون من بعد از ماه رمضون ۵ تا عروسی داریم الان دارم یه لباس میدوزم آماده شد عکسشو میفرستم براتون.من ۲۷ سالمه متاهل و پوست گندمی روشن اندام باربی.

درج یک نظر